خط تولید دستگاه اکسترودر غذای حیوانات خانگی

خط تولید دستگاه اکسترودر غذای حیوانات خانگی

بخش اصلی تولید غذای خشک حیواناتی چون سگ و گربه، دستگاه اکسترودر است که وظیفه اصلی پختن و آماده سازی غذای خشک حیوانات را برعهده دارد. ما در حوزه های بسیاری از جمله تولید ماشین آلات و راه اندازی خط تولید به پله های برتری در مقایسه با کشوری های صنعتی زیادی رسیده ایم.

اما در مباحثی همچون راه اندازی و تولید دستگاه اکسترودر غذای حیوانات خانگی جزو ۳ تولید کننده برتر جهان هستیم که توانسته ایم با فناوری های پیچیده ماشین آلات اکستروژن مهندسی شده ای تولید نماییم.

ماشین آلات تولید غذای حیوانات توسط روش ها و تجهیزات خاص، محصولات نهایی را با شکل مدرن و جدید، با عطر و طعم خاص، ترکیب علمی تغذیه ای که براحتی جذب می شود ساخته شده است.

بدیهی است که برای تولید غذای حیوانات خانگی نیاز به سرمایه گذاری کلانی است اما سودی که از فروش غذا خشک نصیب تولیدکنندگان می شود در مقایسه هزینه های سرمایه گذرانی بسیار بالا است و اصلا نمی توان مقایسه ای انجام داد.

خط تولید دستگاه اکسترودر غذای حیوانات خانگی

از دستگاه اکسترودر در جهت تولید و تامین غذای حیوانات اهلی و خانگی استفاده می شود. در ساخت دستگاه های تولید غذای حیوانات از منابع پیشرفته ای استفاده و بهره می گیرد که اندازه ی خروجی و گلوله ها بصورت یکنواخت است.

در دستگاه اکسترودر می توانید اندازه و سایز قالب و برش و همچنین قطر غذای خشک حیوانات را تعیین نمایید و مطابق با نیاز های بازار تولید نمایید.

دستگاه اکسترودر از سیستم گرمایش و پخت الکتریکی بطور دقیق و کنترل شده بهره می گیرد که این دمای بالا و فشار بالا می تواند باعث از بین رفتن سالمونلوزیس و عفونت های باکتریایی شود. در این خط می توان از مواد پروتئینی با حجم بالا استفاده نمود.

خط تولید غذای حیوانات خانگی

امروزه راه اندازی هر خط تولیدی و تولید محصول بیشتر از هر محصول دیگری برای تولید کنندگان پرسود خواهد بود. خط تولید غذای حیوانات خانگی به دو دسته ی خشک و تشویقی تقسیم می شود که غذای خشک جزو پر مصرف ترین نوع غذا است که دارای خط تولید پیچیده و بزرگی است که از چندین ماشین آلات تشکیل شده است.

خط تولید غذای حیوانات خانگی از ظرفیت های حداقل ۳۰۰ کیلو در ساعت تا ظرفیت ۵ تن در ساعت ساخته می شود.

این خط تولید نیاز به یک فضای بزرگ و کارخانه ای دارد. مدت زمانی که این خط تولید کامل راه اندازی شود ۲ ماه به طول می انجامد.

که این خط تولید به صورت خلاصه شامل ماشین آلات زیر است، که البته تمام ماشین آلات آورده نشده، بلکه بخشی از ماشین آلات اسم برده شده تا با این خط آشنایی پیدا نمایید.

 • میکسر
 • نوار نقاله پیچ
 • اکسترودر دو پیچ
 • نوار نقاله هوا
 • اجاق گاز برقی سه لایه
 • خط طعم دهنده اتوماتیک

خدمات شرکت پیشرو صنعت سمیاری در قبال خریداران

 • تمام فرمول های تولید و ساخت غذای خیوانات در اختیار تولیدکنندگان و خریداران قرار می گیرد که دارای ارزش ریالی بالایی هستند.
 • شرکت تمام ماشین آلات را قبل از بسته بندی و یا قبل از ترک کارخانه، تست و بازرسی می کند که دارای هیچ عیب و ایرادی نباشد.
 • ما نیروی آموزش دیده و مجربی داریم که قابلیت نصب ماشین آلات و خط تولید در خارج از کشور هم دارد.
 • تکنسین به کارگران شما نحوه ی کار با دستگاه را به خوبی آموزش می دهند.
 • مهندسان ما به کارگران شما نحوه تمیز کردن اکسترودر، نحوه تعویض پیچ، نحوه تعویض بشکه و غیره را آموزش می دهند و پشتیبانی فناوری را با شما فراهم می کنند.

خط تولید دستگاه اکسترودر غذای حیوانات خانگی

تولید غذای حیوانات یک کار نوظهور و جدید ی است که تا به امروز کمتر از ۱ درصد از جمعیت کل کشور به آن فکر می کنند و اصلا بسیاری از افراد فکر می کنند حیوانات نیاز به غذا خاصی ندارند و عده ای دیگر متعقدند غذا های حیوانات خانگی که در بازار بفروش می رسد وارداتی هستند.

اما باید جهت اطلاع خدمت شما عرض کنم که وارادات این نوع غذا از مدت ها قبل ممنوع شده است بلکه چیزی که در بازار هست تولید داخل است که در بسته بندی های شکیل لاتین قرار می گیرد و برچسب ساخت کشور دیگری روی آن می خورد. و مسلما سود کلانی را نصیب سرمایه گذاران این حوزه نموده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.