فروش خط تولید دستگاه پلت غذای حیوانات

فروش خط تولید دستگاه پلت غذای حیوانات

خط تولید دستگاه پلت غذای حیوانات توانایی تولید غذای هر نوع نژاد از حیوانات با هر نوع طعم را دارد، در نتیجه تنوع محصول برای فروش بیشتر می شود. مهم ترین دغدغه صاحبان حیوانات خانگی خصوصا گربه و سگ، تهیه غذای سالم و تغذیه مناسب آن هاست.

زیرا حیوانات پت و خانگی به دلیل شرایط ویژه و فعالیت کمی که دارند، باید به اندازه مناسب کالری و پروتئین و چربی دریافت نمایند. از این رو ماده غذایی و خوراک سالم برای آن ها اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل جستجو و تهیه خوراک استاندارد و سالم برای آن ها باعث افزایش طول عمر و سرحال بودن آن ها می شود. اخیرا در ایران به دلیل اینکه نگهداری از حیوانات خانگی روز به روز بیشتر می شود، واردات خوراک این حیوانات جز اینکه ارز را از کشور خارج کند، سود دیگری ندارد.

از این جهت مهندسان داخلی برآن شدند تا دستگاه های تولید پلت را خودشان  در کشور تولید کنند تا حداقل نیاز کشور به تهیه خوراک دام به حداقل برسد. به همین دلیل خرید و فروش خط تولید دستگاه پلت غذای حیوانات امروزه بیشتر شده و به تعداد کسانی که در این زمینه فعالیت و رقابت می کنند افزوده می شود. نکته قابل توجه درباره تولید پلت خانگی این است که برای بالارفتن کیفیت این پلت ها، هر چه دستگاه های خریداری شده کامل تر باشد و خط تولید بهتری خریداری می شود، کیفیت پلت ها بهتر و بهتر خواهد شد.

فروش خط تولید دستگاه پلت غذای حیوانات

فروش خط تولید و دستگاه های پلت ساز معمولا به صورت پک کامل خرید و فروش می شود.

معمولا اگر یک برند خاص در زمینه تولید پلت فعالیت داشته باشد. تمام دستگاه ها را در خط تولید می سازد. اما برای راه اندازی یک خط تولید خوب و کامل به دستگاه هایی چون میکسر، مخلوط کن، اکسترودر، فیدر اکسترودر، خشک کن، دستگاه پلت پرس، دستگاه های پر کن قوطی یا پلاستیک، دستگاه های بسته بندی و شیرینگ پک نیاز است.

این خط تولید معمولا به صاحبان کارخانه های بزرگ فروخته می شود. قیمت این دستگاه ها بسته به نوع و کیفیت کار و ظرفیت آنها ، کاملا متفاوت بوده و ممکن است یک دستگاه تا حدود چند صد میلیون قیمت داشته باشد. به همین دلیل از ابتدا باید با قیمت گیری و برآورد هزینه ها، سرمایه لازم را جهت پلت فراهم کرده و سپس اقدام به خریدکنید.

البته بهترین روش خرید خط تولید پلت گربه و سگ نوع سفارشی آن است. به این ترتیب که براساس متراژ کارخانه ، دستگاه ها را جداگانه و به صورت سفارشی ساخته و مونتاژ آن درون کارخانه انجام شود. از این رو مشکلات حمل و نقل بسیار کمتر خواهد شد. علاوه بر این درحین نصب و مونتاژ و راه اندازی خط تولید، مهندسان در این مورد به کاربرد توضیحات کامل می دهند. با خط تولید را به طور کامل برای کاربران توضیح خواهند داد.

هر چه کیفییت دستگاه های پلت ساز بهتر باشد، کیفیت پلت تولید نوع شده، نوع برش یکنواخت و یکدست بودن آن به طور محسوسی حس می شود. از این رو پلت های با کیفیت معمولا ممکن است به کشورهای دیگر صادر شود.

فروش خط تولید دستگاه پلت غذای حیوانات

پلت های خشک نسبت به غذاهای خیس گربه و سگ بازار بهتری دارند و در شرایط امروزی که وقت رسیدگی به همه امور کم است، سازش بیشتری دارد. زیرا امکان فاسد شدن تقریبا صفر بوده و حداقل از زمان خرید تا فاسد شدن آن حدودا ۲ سال زمان باقی است.

اکثر خط تولید های موجود در بازار کاملا اتوماتیک و ضد زنگ بوده و قابل شستشو است. جنس این ماشین آلات، استیل ضد زنگ و آلومینیوم است خصوصا دستگاه مخلوط کن و میکسر که قطعا باید جنس بهتری داشته باشند زیرا مواد در بخش با آب مخلوط می شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.