فروش دستگاه تولید غذای حیوانات خانگی

مرکز فروش دستگاه تولید غذای حیوانات خانگی

از دستگاه تولید غذای حیوانات خانگی برای تولید انواع غذای سگ و گربه با شکل و طعم های مختلف استفاده می شود که فروش و بازار خوبی برخوردارند. امروزه صاحبان حیوانات خانگی به جهت تامین غذای حیوانات خود با مشکلات تامین و نگهداری آنها برخوردار هستند. در واقع پروتئین مصرفی حیواناتی چون سگ و گربه باید از مراکز معتبر تهیه شود سپس پخته و سالم سازی شود که همه ی این فرآیند ها برای تامین غذای چندین مرتبه ای یک حیوان کار دشوار و پر هزینه ای است.

همین عامل باعث شده غذاهای حیوانات که بصورت بسته بندی و یا آماده عرضه می شود از استقبال بالایی مواجه شود و مصرف کنندگان زیادی را در برگیرد و بازاری پر سود را ایجاد نماید. امروزه بوسیله خط تولید غذای حیوانات با توجه به نیازهای مختلف بازار می توان هر شکلی از غذای حیوان خانگی را تهیه کرد.

به منظور افزایش پروتئین و سایر مواد مغذی برای حیوان خانگی، از دستگاه غذای خشک حیوانات خانگی و خط فرآوری پودر گوشت، غلات، لوبیا و سبزیجات به عنوان مواد اولیه برای تولید غذای حیوانات خانگی با شکل جدید، طعم منحصر به فرد برای زندگی سالم تر حیوانات استفاده می کند.

فروش دستگاه تولید غذای حیوانات خانگی

اکسترودر و دستگاه تولید غذای سگ و سایر حیوانات نوعی تجهیزات برای تولید غذای حیوانات خانگی است. کار اصلی تولید غذای سگ و گربه بر عهده این دستگاه است و کار پختن و نرم کردن غذا برای استفاده برای حیوانات توسط این دستگاه انجام می شود.

استفاده و نحوه ی کار از دستگاه اکسترودر بسیار ساده و راحت است، و سر و صدای کم، میزان خرابی کم، نگهداری مناسب و کم هزینه، ساختار مناسب و عمر طولانی دارد.

قطعات اصلی این دستگاه از فولاد آلیاژی ساخته شده اند تا کاملا مستحکم و قابل انعطاف باشند.

شافت اصلی و قالب صاف در اثر اصطکاک ، غلتک فشرده سازی را به چرخش در می آورد. دما بین غلتک فشرده سازی و دیسک قالب افزایش می یابد ، سپس دمای بالا نشاسته رسیده، سدیم شدن پروتئین را ایجاد می کند.

سرانجام مواد اولیه از سوراخ های قالب تخلیه می شوند. سپس گلوله ها می توانند از طریق دیسک پرتاب از دستگاه خارج شوند. ما می توانیم طول گلوله ها را با توجه به تنظیم زاویه برش چاقوها کنترل کنیم.

این دستگاه می توان خوراک همه حیوانات را تولید نماید و تنها برای تولید غذای سگ و گربه ساخته نشده است. این تجهیزات برای مزارع بزرگ، متوسط ​​و کوچک مناسب است و برای اکثر مزارع انتخاب اول است. علاوه بر اینکه کشاورزانم می توانند از این دستگاه استفاده کنند، خط تولید و ماشین آلات تولید دارای هزینه بالایی هستند و سرمایه گذاران نیز می توانند با سرمایه گذاری در این صنعت از تولید غذای حیوانات سود خوبی را ببرند.

فروش دستگاه تولید غذای حیوانات خانگی

ماشین آلات حیوانات خانگی شامل مجموعه ای از تجهیزات حرفه ای عملی و مقرون به صرفه مانند سیستم بچینگ، سیستم اکستروژن، سیستم خشک کردن، سیستم پاشش و خنک سازی و سیستم بسته بندی است.

بنابراین برای اطمینان از طیف گسترده ای از مواد اولیه برای مطابقت با تنوع محصول، ظرافت و زیبایی، تغذیه جامع و سایر ویژگی ها در ساخت غذای خشک حیوانات استفاده می گردد.

تولید غذای حیوانات سگ بدلیل ممنوعیت در واردات این غذا به کشور و همچنین گران بودن این غذا به نسبت قیمت واردات آن به دلار، باعث شده است که فروش و مصرف این غذا های خارجی اصلا بصرفه نباشد.

همین عامل باعث شده است که سرمایه گذاران به فکر تولید این غذا در داخل خود ایران به سبک و سیاق مورد پسند حیوانات می افتند و مسلما تولید این غذا در داخل ایران خیلی کم هزینه تر و ارزان تر نسبت به واردات آن تمام خواهد شد و همواره چون کار جدیدی است و تعداد تولیدکننده ی داخلی این غذا انگشت شمار هستند و رقیب جدی برای ظرفیت تولید و بازار این غذا برای ما نیست.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.