قیمت دستگاه تولید غذای تشویقی گربه

قیمت دستگاه تولید غذای تشویقی گربه

دستگاه تولید غذای تشویقی با خط غذای خشک گربه تفاوت زیادی دارد و تنها مواد اولیه غذای تشویقی گربه مواد پروتئینی با قیمت مناسب است. نگهداری گربه در خانه کار سخت و حساسی است. این حیوان خانگی معمولا روی غذایی که می خورد حساسیت داشته و شاید در مورد تغذیه اش یکی از سخت گیر ترین ها باشد. یکی از دلایلی که گربه را به خوردن غذا تشویق میکند، اسنک های ویژه و طعم دار تشویقی است که علاوه بر اینکه اشتهای گربه را باز می کند باعث می شود که گربه سرحال باشد و سست و بی حس نشود.

اگر دقت کرده باشید گربه هایی که در منزل نگهداری می شوند تمایل زیادی به خوابیدن دارند. این نشان می دهد که ممکن است تغذیه حیوان مشکل داشته یا غذایی که به او داده می شود ارزش غذایی کمی دارد. از این رو غذای تشویقی گربه اهمیت زیادی دارد.

قیمت دستگاه تولید غذای تشویقی گربه

عملکرد دستگاههای تولید غذای تشویقی گربه دقیقا مشابه با تولید پلت های دیگر است. تنها تفاوت میان این دو پلت دقیقا مواد اولیه و شکل پلت هایی است که تولید می شود. یعنی قالبی که دستگاه تولید می کند با غذای تشویقی به لحاظ شکل و رنگ و مواد اولیه متفاوت است.

مثلا مواد اولیه پلت های تشویقی، از گوشت های خوش خوراکی مانند مرغ، اردک و بوقلمون است. به همین دلیل قیمت این پلت ها نسبت به پلت های معمولی گران تر بوده و طعم و رنگ آن ها نیز از پلت های معمولی اشتها برانگیز تر است. این پلت ها از از پروتئین های حیوانی تهیه شده و معمولا خشک بوده و مزیت آن این است که برای نگهداری از آن نیاز به یخچال نیست و کافی است در جای خشک نگهداری شود.

برای تولید غذای تشویقی گربه به چه دستگاه هایی نیاز است؟

همان گونه که گفته شد پروسه تولید این پلت ها، در بسیاری جهات مانند پروسه تولید پلت های معمولی است. پس کسی که قصد تولید پلت های تشویقی را دارد و خط تولید غذای خشک سگ و گربه را خریداری کرده است، تنها باید قالب ها و مواد اولیه مخصوص پلت های تشویقی را خریداری نماید. در مورد افرادی که به طور کل قصد خرید این خط تولید را دارند، باید دستگاههای زیر را خریداری نمایند:

  • پودر کن و خرد مواد اولیه
  • مخلوط کن مواد اولیه
  • نوار نقاله
  • فیدر اکسترودر جهت گرما دادن و شکل دادن مواد اولیه
  • خشک کن پلت ها
  • دستگاه اسپری روی پلت ها
  • خنک کننده ها
  • دستگاههای پر کن قوطی و ماشین های بسته بندی

معمولا پلت های تشویقی گربه و سگ مشتریان ویژه ای داشته و واردات و صادرات سودآور تری نیز دارند. اما به لحاظ مواد اولیه و نوع بسته بندی برای صاحبان کار، گران تر تمام می شوند.

قیمت دستگاه تولید غذای تشویقی گربه

نکته ای که در تهیه و تولید پلت های تشویقی حائز  اهمیت است این است که هر چه طعم و شکل این پلت ها زیبا تر باشد، قطعا فروش بیشتری نیز خواهد داشت. پس در خرید پلت های تشویقی به برند و میزان فروش آن نیز دقت کنید. فروش بیشتر در هر کالایی به احتمال زیاد رضایت مشتری را نیز به همراه دارد.

قیمت دستگاه تولید غذای تشویقی گربه

قیمت دستگاه تولید غذای تشویقی گربه براساس جنس و بدنه و موتور و ظرفیت دستگاه متفاوت است. ولی در اکثر موارد جنس این دستگاه ها استیل ضد زنگ بوده و کاملا قابل شست و شو است. موتور این دستگاهها براساس حجم و ظرفیت آن ها، در دستگاه تعبیه می شود. برای خرید این دستگاهها قطعا موتور و بدنه دو فاکتور مهم هستند که باید به آن ها توجه ویژه ای داشت. قبل از اینکه اقدام به خرید این دستگاه کنید، حتما از مشاوران و مهندسان با تجربه کمک بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.