فروش انواع دستگاه پلت غذای گربه

فروش انواع دستگاه پلت غذای گربه

انواع دستگاه پلت غذای گربه و یا سگ از نظر قیمت و کمیت نسبت به خط تولید های مشابه بسیار مقرون به صرفه است و از آمار فروش خوبی برخوردارند. مالکیت حیوانات خانگی از جمله سگ و گربه در سراسر جهان محبوبیت فراوانی دارد به طوری که با حیوانات به عنوان یکی از اعضای خانواده رفتار می شود. استاندارد و بهداشتی بودن خوراک پت ها یکی از مهمترین چالش هایی است که صاحبان و دارندگان حیوانات خانگی با آن درگیر هستند.

بدلیل گرایش مردم به نگهداری از پت ها، غذای حیوانات خانگی در سراسر دنیا فروش خوبی داشته و در سه نوع اصلی در بازار موجود است: محصولات کنسرو شده با اسید، مواد غذایی اکسترود شده خشک و نیمه مرطوب.

به طور کلی دو نوع دستگاه اصلی برای تهیه و تولید غذا حیوانات خانگی وجود دارد :  دستگاه پرس پلت و دستگاه اکسترودر که هر کدام از این دستگاه ها به نوعی خاص، خوراک پت ها را تولید کرده و کارکرد هر کدام در هنگام تولید متفاوت می باشد.

فروش انواع دستگاه پلت غذای گربه

تفاوت دستگاه های پرس پلت و اکسترودر در نوع و فرمولاسیون تهیه خوراک است. به عنوان مثال در تهیه خوراک به سبک پرس پلت مواد غذایی بعد از اینکه به وسیله میکسر آسیاب و مخلوط شد، فشرده و تبدیل به پلت می شود، ولی در دستگاه اکسترودر مواد بعد از مخلوط شدن پخته و به شکل های مختلف در می آید.

خوبست بدانید، خوراک های دیگری هم در بازار به عنوان خوراک حیوانات فروخته می شوند که بعضی از این خوراک ها دیرهضم بوده و برای معدۀ و گوارش حیوان مضر هستند.

معمولا تولید کنندگان برای راه اندازی خط تولید غذای سگ و گربه موارد زیر را در نظر می گیرند:

 • گنجایش تولید
 • مرغوبیت مواد اولیه خریداری شده
 • جزئیات دستگاه خریداری شده: متریال عالی و ضد زنگ
 • اخذ گواهی و مجوز تولید
 • نوع خوراک
 • شکل و طعم خوراک حیوان
 • سایز خوراک

فروش انواع دستگاه پلت غذای گربه

استفاده از دستگاه های تولید پلت سگ و گربه مزایای زیادی دارد که از جملۀ آن می توان به این موارد اشاره کرد:

 • سرعت بالا در تهیه خوراک
 • پایداری در شکل غذا
 • رعایت استاندارد های بهداشتی
 • قابل هضم بودن غذا برای معده حیوان
 • سایز و شکل مناسب
 • کاربری آسان دستگاه

بسته بندی خوراک تولید شده به طور کامل و ایمن بوده و روی بسته بندی ها برچسبی زده می شود که نشان می دهد خوراک حیوان از چه موادی تشکیل شده است. بهترین نوع خوراک برای حیواناتی مانند سگ و گربه  غذای پلت شده است زیرا این نوع خوراک، علاوه بر داشتن املاح و پروتئین های لازم و مناسب، از جهت توجه به استاندارد های بهداشتی هم مطلوب بوده و تمام مراحل تولید و تهیه ی آن توسط ماشین آلات انجام می گیرد.

لازم به ذکر است، دستگاه های پلت تولید غذای سگ و گربه از ضمانت نامه و خدمات پس از فروش برخوردار بوده و کار با آنها بسیار آسان می باشد. برای راه اندازی خط تولید غذای سگ و گربه بهتر است، ماشین آلاتی را که در خط تولید نیاز است سفارشی و جداگانه خریداری نمود.

فروش انواع دستگاه پلت غذای گربه

قیمت انواع دستگاه های تولید غذای سگ و گربه با توجه به ظرفیت برحسب کیلوگرم و تولید غذا در ساعت متفاوت خواهد بود. خرید یا فروش انواع دستگاه پلت غذای گربه، به دلیل کم بودن تعداد دستگاه ها نیاز به کارشناسی و دقت فراوانی دارد. هرچه دستگاه ها و ماشین آلات به کار گرفته شده در خط تولید از لحاظ فنی پیشرفته تر واز نظر برند مشهور تر باشد، قیمت بالاتری خواهد داشت.

تاکنون انواع زیادی از ماشین آلات مخصوص خط تولید خوراک سگ و گربه به بازار آمده که هر کدام قیمت، تکنولوژی خاص و ظرفیت های مختلفی دارند. همین امر انتخاب را برای مشتریان کمی دشوار کرده است.

صاحبان صنایع برای فروش انواع دستگاه پلت غذای گربه، معمولا کاتالوگ ماشین آلات را در اختیار شرکت ها و مشتریان خود قرار می دهند. در این کاتالوگ ها اطلاعات لازم همراه با عکس دستگاه درج می شود و مشتریان با توجه به بودجه و ظرفیت تولید خود می توانند، یک یا چند مدل را انتخاب و خریداری نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.